Ziemassvētku koncerts "Kad mīlestība dzimst"

23. decembrī plkst. 19:00 koris piedalīsies Ziemassvētku koncertā, kur ar Jāņa Lūsēna dziesmām uzstāsies Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels un Jāņa Lūsēna Ziemassvēktu orķestris. 

Jaunā Ziemassvētku programma „KAD MĪLESTĪBA DZIMST...” ar Zigfrīdu Muktupāvelu un Anci Krauzi būs kā turpinājums jau padarītajam šajā žanrā. Dziesmu ciklā satiksies divi unikālu balsu īpašnieki, kuriem Jānis Lūsēns radījis jaunas 12 dziesmas.  

Šī Ziemassvētku koncerta galvenais uzdevums ir nojaukt laika robežas starp bijušo un esošo, starp bērnības sapņiem un šodienas realitāti. Blakus draiskām,  bērnišķīgām izpausmēm mūzikā un dzejā klausītājs varēs baudīt bezgalības gaisotni, kas raksturīga Poruka dzejai. Kā uzsver pats Jānis Lūsēns, „šai koncertā gribu radīt sajūtu, ka visi esam savās mājās un tie cilvēki, kas apkārt, ir mūsu draugi un tautieši, kuriem mūsu zemes tradīcijas, vēsture, dzimta un tās turpinājumi no paaudzes paaudzē ir svētākais mantojums, ko saņemam un nododam tālāk. Šo kopības sajūtu stiprinās arī Cēsu pils kora piedalīšanās koncerta noslēguma daļā

 Ziemassvētku koncerts „KAD MĪLESTĪBA DZIMST...” Vidzemes koncertzālē „Cēsis” notiks 23.decembrī plkst. 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā  nopērkamas Biļešu Paradīzē.